BNI – rekomendacje biznesowe na całym świecie

BNI to największa światowa organizacja, zrzeszająca aż 73 kraje, zajmująca się przekazywaniem profesjonalnych rekomendacji biznesowych. Jeśli więc jesteś sprzedawcą i interesują Cię metody pozyskiwania klientów czy zwiększanie sprzedaży Twoich dóbr, to idealna organizacja dla Ciebie!

BNI pomoże Ci zwiększyć Twoją sprzedaż przez rekomendacje. Każdy jej członek jest nastawiony na pomoc innym, ze względu na tą, którą sam otrzymuje. Wszyscy przedsiębiorcy, którzy dołączyli do organizacji zgodnie potwierdzają jej skuteczność. Obroty w ich firmach zdecydowanie stale się zwiększają. Przykładowo w 2016 roku wartość przekazanych rekomendacji w Polsce wynosiła 147 milionów złotych.

Wszystkie przekazywane rekomendacje muszą być jednak profesjonalne i bardzo wysokiej jakości. Ważne jest też, abyś był wartym zaufania i rzetelnym inwestorem. Istotne jest dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, gdyż może to pomóc zarówno Tobie, jak i innym.

Dzięki BNI masz możliwość rozbudowania sieci swoich kontaktów o potencjalnych partnerów biznesowych czy podwykonawców, a nawet inwestorów, co również mogłoby zapewnić zwiększanie sprzedaży w Twoim biznesie.

Strona bnipolska.pl ukazuje pełny system działania organizacji. Możesz więc dowiedzieć się dzięki niej, w jaki sposób zwiększyć swoją sprzedaż przez rekomendacje oraz poznać sposoby dołączenia do organizacji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *