BNI Polska – doskonały sposób na rozwój Twojej firmy

Każdy, kto rozpoczyna przygodę z własną działalnością gospodarczą doskonale wie, jak istotnym czynnikiem są referencje biznesowe lub dość szeroki wachlarz kontaktów. Bez tego nie da się zbudować stabilnej i przynoszącej dochody firmy. Stały rozwój biznesu jest bardzo istotnym czynnikiem powodzenia na rynku.


Budowanie sieci kontaktów biznesowych kluczem do sukcesu

Dzięki nowoczesnemu podejściu do kwestii biznesowych i połączeniu sił z innymi przedsiębiorcami można zawojować rynek i zdobyć masę nowych kontaktów, a w rezultacie podnieść swoje dochody. Firma BNI należy do największych organizacji rekomendacji biznesowych na świecie. Dzięki swojemu globalnemu zasięgowi może pochwalić się fantastycznymi wynikami w bardzo wielu dziedzinach handlu. BNI działa na zasadzie franszyzy i według ustalonych zasad po to, aby każda firma mogła w odpowiedni sposób skorzystać na wiedzy i doświadczeniu pozostałych.

Główne filary działalności BNI

Organizacja ustaliła kodeks postępowania i działa według ustalonych wartości. Są to przede wszystkim:
– filozofia Givers Gain – czyli dający dostaje,
– budowanie trwałych relacji,
– trening i edukacja,
– tradycja i innowacje,
– pozytywne nastawienie,
– docenianie pracy innych,
– odpowiedzialność w biznesie.

Dzięki zachowaniu powyższych standardów udaje się pozytywnie zmieniać kulturę biznesową na świecie. Każdy nowy przedsiębiorca musi zachowywać się fair i działać w oparciu powyżej wypisanych reguł, a z pewnością otrzyma duże wsparcie ze strony bardziej doświadczonych osób.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *